Zadzwoń do nas!

+48 607 590 508

Kontakt

Zostaw nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego:

Imię (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Treść wiadomości

FAQ

Jeśli nie jesteś pewny jak mogła by wyglądać nasza współpraca, zobacz najczęściej zadawane pytania:

Oczywiście. Według nas każde mieszkanie zasługuje na dobrze przygotowany projekt. Niewielkie metraże stawiają przed inwestorem duże wyzwania. Czasem w zastanych układach ścian trudno zmieścić niezbędne funkcje, a pomieszczenia nie spełniają swoich ról. Przygotowanie projektu z architektem pozwoli wycisnąć maksymalną funkcjonalność z każdego metra powierzchni.

Nie. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Musimy się poznać, określić potrzeby inwestora i w jaki sposób możemy na nie odpowiedzieć. Jeśli ta odpowiedź Ci się nie spodoba, nie ponosisz żadnych kosztów.

Każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć się tylko częścią metrażu.

Jeśli jest taka możliwość, na spotkanie przynieś plany wnętrz którymi mamy się zająć. Zadamy Ci wiele pytań które pomogą nam określić czego oczekujesz, na niektóre możesz się przygotować wcześniej, pomocne będą wycinki z gazet lub zdjęcia wnętrz lub elementów które Ci się podobają, przedstawiają styl jaki powinniśmy nadać Twojemu projektowi. Tablica pinterest jest tu niezwykle pomocna. Na spotkanie przeznacz przynajmniej godzinę.

Niezależnie od tego czy kupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego czy od dewelopera, planujesz remont generalny czy tylko zastanawiasz się nad wyrzucenie ściany pomiędzy salonem a kuchnią, to dobry pomysł. Architekt określi możliwe układy funkcjonalne, zaproponuje rozwiązania o których prawdopodobnie nie pomyślałeś. Pracując z architektem możesz liczyć na to że przynajmniej część jego wynagrodzenia zwróci Ci się w trakcie realizacji. Ustrzeżesz się pomyłek w zamówieniach, przestojów na budowie, wskaże Ci gdzie można kupić materiały z rabatem i na czym warto, a na czym nie powinieneś oszczędzać.