Project Description

Mieszkanie na osiedlu położonym w jednym z najładniejszych fragmentów Gocławia. Wnętrze ma styl „nowoczesnej klasyki”, a charakteru nadaje my autentyczna XIX wieczna, gliniana cegła. Pocięta na płytki i ułożona na ścianach w korytarzu, dominuje teksturą i kolorem nad resztą mieszkania. Wyposażenie zostało dobrane tak aby nie konkurować z tą dominantą, nowoczesne i proste w formie oświetlenie, białe klasyczne meble oraz naturalna podłoga uzupełniają się tworząc ciepłe i przytulne wnętrze o współczesnym wydźwięku. Kuchnia z duża wyspą mieści w sobie głębokie szafki, a na drewnianym blacie znalazła swoje miejsce płyta indukcyjna. Od drugiej strony blatu oddziela ją drewniana donica na świeże przyprawy.

W łazience odnajdziemy dużą kabinę prysznicową, a w niej murowany brodzik bez progu oraz z siedzisko wyłożone płytkami. Duża deszczownica podwieszona z sufitu daje niesamowity komfort kąpieli zapewniając relaksujący strumień ciepłej wody. Duże lustro i potężny blat, rozdziela pas gresu na którym umieszczono ścienną baterię z długą wylewką. Idealnie zgrywa się ona z głęboką ceramiczną umywalką, wysuniętą lekko z drewnianego blatu. Zabudowa ścienna z lakierowanego MDF’u ukryła stelaż WC jednocześnie tworząc przestrzeń na zamykane szafki. Pomieszczą one zapas ręczników, artykułów higienicznych oraz pojemniki na brudną bieliznę.

Sypialnia urządzona została skromnie, jednak tak aby zapewnić maksymalny poziom komfortu gospodarzy. Przy łóżku znalazły się stoliczki nocne wraz z wysokimi szafkami. Sterowanie oświetleniem sypialni zostało umiejscowione zarówno przy drzwiach jak i przy stoliczkach, pozwalając na włączanie i wyłączanie światła głównego oraz lampek nocnych, nie wstając z łóżka.

Inwestorzy chcieli aby ich dom był przytulny i ciepły, udało nam osiągnąć ten cel. Uważne dobranie materiałów pozwoliło uzyskać ponadprzeciętną jakość, a zaangażowanie właścicieli zaowocowało indywidualnymi i dobrze dopasowanymi rozwiązaniami.

MS